Kotły C.O.

Ciepła atmosfera w domu nie musi być rozumiana wyłącznie poprzez ciepło rodzinne. Aby w domach cieszyć się prawdziwym ciepłem, szczególnie podczas okresów jesiennych i zimowych niezbędne jest zamontowanie odpowiedniego kotła CO, który zapewni nie tylko ciepło, lecz również spokój.

Aby tak było niezbędne jest dobranie odpowiedniego kotła do konkretnego domu oraz trybu życia domowników. Dzisiaj najbardziej popularne są kotły bezobsługowe, z podajnikami, które funkcjonują bez przerwy, a jedynym obowiązkiem właściciela jest dorzucanie paliwa jak również okresowe, regularne czyszczenie kotła.

Nasza firma oferuje usługi hydrauliczne również w zakresie montowania kotłów. W skład naszej oferty wchodzi:

  • Montaż i wymiana kotłów:

    - kotły C.O na paliwo stałe na przykład węgiel, drewno
    - kotły C.O z podajnikiem, na przykład ekogroszek, Pellet

Nasz hydraulik oraz instalatorzy poradzą sobie z wymontowaniem starego kotła i zamontowaniem nowego bardzo szybko i sprawnie. Nowy kocioł zostanie podłączony prawidłowo i z zachowaniem tego co najważniejsze, a więc bezpieczeństwa domowników.

Oprócz powyższych oferujemy również doradztwo – nie każdy bowiem orientuje się w aktualnej ofercie kotłów, szczególnie, jeśli piec wymienia się po wielu latach. Po rozmowie z Państwem oraz ustaleniem Państwa trybu życia i preferencji pomożemy Wam dobrać odpowiedni piec. Nie dla każdej rodziny i nie dla każdego domu dobrym rozwiązaniem jest paliwo stałe, w większości wypadków lepiej sprawdzają się kotły z podajnikami.

Jeśli więc mieszkacie Państwo w miastach takich jak Łódź, Zduńska Wola czy Sieradz i potrzebujecie pomocy fachowców, serdecznie zapraszamy!