Montaż instalacji

Spokojne życie w nowym domu bądź mieszkaniu wymaga prawidłowego wykonania wielu instalacji wokół budynku jak i wewnątrz niego. By utrzymać dobry komfort życia montujemy wiele instalacji, które powinny zostać wykonane przede wszystkim prawidłowo, kierują się tym co najważniejsze, a więc bezpieczeństwem domowników. Aby tak było niezbędne jest skorzystanie z pomocy doświadczonej osoby bądź firmy, której specjalizacją są profesjonalne usługi hydrauliczne. Jeśli podchodzicie państwo do sprawy właśnie w taki sposób, to nie mogliście trafić lepiej bowiem nasi specjaliści zrobią dla Państwa wszystko co niezbędne pamiętając, że bezpieczeństwo jest tutaj kluczowe.

W naszej ekipie znajduje się hydraulik jak i osoby odpowiedzialne bezpośrednio za instalacje. Wszyscy z wieloletnim doświadczeniem, wykonujący swoje prace profesjonalnie i podchodzący do każdego zadania z należytą ostrożnością oraz szacunkiem. Nie gubi nas rutyna – Wy jako Klienci jesteście dla nas najważniejsi.

Nasza oferta instalacji

 • instalacje wodno-kanalizacyjne

  - nowe instalacje, remonty, wymiany
  - montaż wodomierzy, ciepłomierzy, filtrów
  - montaż urządzeń sanitarnych i armatury
  - podłączenie sprzętu AGD

 • centralne ogrzewanie:

  - montaż nowych instalacji, remonty, wymiany począwszy od ogrzewań grawitacyjnych z zasilaniem górnym, dolnym skończywszy na obiegach wymuszonych pompowych
  - montaż pieców co i zasobników
  - montaż grzejników
  - ogrzewanie podłogowe


Dlaczego my?

 • doświadczenie
 • profesjonalizm
 • stosowanie nowoczesnych technologii i metod
 • wykorzystywanie wyłącznie wysokiej jakości materiałów


Główny teren naszej działalności to Sieradz, Zduńska Wola i Łódź oraz okolice, jednak jeśli Interesuje państwa współpraca właśnie nami zapraszamy do kontaktu, a na pewno dojdziemy do porozumienia.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!