Cieknący kran? Pomożemy!

Usługi hydrauliczne

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu wysokiej klasy usług hydraulicznych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, zapewniamy profesjonalne wsparcie podczas projektowania i realizacji systemów hydraulicznych. Usługi hydrauliczne pełnimy przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań, zapewniając optymalną precyzję i mając na względzie Państwa pełne zadowolenie. Naszą dewizą jest rzetelność, terminowość i solidność.

czytaj więcej zwiń
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z planowaniem i realizacją instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, jak również montażu nowoczesnej armatury. Służymy profesjonalnym doradztwem, starając się dobrać rozwiązania idealne dla potrzeb naszych klientów. Mając na względzie Państwa zadowolenie, wciąż poszerzamy zakres naszych usług i doskonalimy swoje umiejętności. Dzięki temu możemy służyć naszym klientom wsparciem przy instalacji innowacyjnych rozwiązań, jakimi są pompy ciepła oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków. Świadczymy również usługi związane z naprawą i konserwacją wyposażenia oraz instalacji hydraulicznych. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów 24 h/dobę, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że w nagłej sytuacji hydraulik bezzwłocznie stawi się na miejscu.
Swoim działaniem nasza firma obejmuje województwo łódzkie. Zachęcamy klientów indywidualnych oraz firmy i instytucje do kontaktu telefonicznego i podjęcia współpracy związanej z instalacją sanitarną i hydrauliczną.

Sieradz, Zduńska Wola, Łódź - żadne miasto nie jest nam obce.

PowerSystem

Znamy się na rzeczy

% Montaż

% Naprawa

% Konserwacja

% Pompy ciepła

Wszystko w jednym miejscu

Proponowane usługi

Montaż instalacji

Montaż instalacji

Naprawa i konserwacja

Naprawa i konserwacja

Pompy ciepła

Pompy ciepła

Kotły centralnego ogrzewania (C.O.)

Kotły C.O.

Pogotowanie kanalizacyjne - udrażnianie kanalizacji

Udrażnianie kanalizacji

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Automatyka

Ogrzewanie kominkowe

Pozyskiwanie środków na wymianę i montaż pieców